Šiam kuponui galioja grąžinimo garantija. Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo arba prekės išdavimo datos!
Užtikriname, kad prekė ar paslauga atitinka aprašymą ir yra kokybiška, taikomas garantinis laikotarpis.

Ačiū, kad buvote kartu!

Tikime, kad pokyčiai skatina judėti į priekį, atverčia naują galimybių puslapį, todėl Kartu.lt komanda su Jumis atsisveikina ir dėkoja už turiningus metus, malonius atradimus ir puikius pasiūlymus, kuriuos parengti įkvėpėte Jūs!

Nuo šiol Kartu.lt svetainėje naujų pasiūlymų nerasite, tačiau užtikriname atsakingą savo įsipareigojimų vykdymą:

  • Jūsų įsigytų kuponų akcijos galiojimo laikas ir sąlygos nesikeičia – kuponai ir toliau bus priimami visą juose nurodytą galiojimo laikotarpį.
  • Prekes galite atsiimti mūsų atsiėmimo skyriuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – jie dirbs iki sausio 31 dienos.
  • Prekės, užsakytos į namus, bus pristatomos pagal kupone nurodytus terminus ir sąlygas.
  • Prekėms suteiktų garantijų terminas nesikeičia – garantinis aptarnavimas ir toliau bus vykdomas kaip įprasta.
  • Prireikus pagalbos, kreipkitės telefonu (8 5 2075060) arba el. paštu (info@kartu.lt) – padėsime išspręsti visus iškilusius klausimus.

Kartu.lt šiuos ketverius metus mums buvo ne tik puikus verslas, neįkainojama patirtis, bet ir galimybė kiekvieną rytą suteikti džiaugsmo tūkstančiams portalo pirkėjų ir lankytojų!

Ačiū visiems mūsų draugams, kurie nuolat lankėsi, pirko, dalinosi idėjomis, padėjo tobulėti ir mumis pasitikėjo – Jūsų teigiami įvertinimai visada būdavo didžiausias prioritetas. Tikimės, kad Kartu.lt įsigyta prekė ar paslauga praskaidrino ne vieną dieną, padėjo pradžiuginti artimą ir suteikė neišdildomų įspūdžių!

Kartu.lt komanda

Pasibaigusios akcijos


Informacija el. paštu: info@kartu.lt
Darbo laikas 8:20 - 16:50